Okna i Drzwi Wiśniowski

Budujesz dom albo myślisz o jego remoncie czy termomodernizacji? Czas na decyzję, jakie okna i drzwi wybrać.

To ważny moment! Od jakości i szczelności stolarki otworowej w budynku będzie zależeć wysokość Twoich przyszłych rachunków za ogrzewanie i kosztów utrzymania domu. A od ich designu – wygląd zewnętrzny bryły, a nawet wystrój wnętrz.

W ofercie mamy najlepsze na rynku okna i drzwi renomowanej polskiej marki Wiśniowski. Nasze produkty posiadają doskonałe parametry i wszystkie niezbędne certyfikaty. A przy tym łączą w sobie trwałość, bardzo wysoki poziom termoizolacji oraz ponadczasowe wzornictwo.

Już teraz sprawdź, co proponujemy i wybierz najlepsze okna i drzwi na Twoją budowę!


W naszym sklepie znajdziesz:

 • okna PVC PRIMO i DEVELO o najwyższych parametrach izolacji termicznej, które gwarantują niskie koszty utrzymania budynku – świetna alternatywa lub uzupełnienie stolarki aluminiowej;
 • okna aluminiowe FUTURO o bardzo wysokim stopniu szczelności, nowoczesne, oszczędne i ekologiczne;
 • drzwi tarasowe PVC SKYMOTION, idealne do nowoczesnych budynków, funkcjonalne, trwałe, bezpieczne i dostępne w atrakcyjnych cenach;
 • drzwi tarasowe aluminiowe FUTURO, innowacyjne i nowoczesne, stworzone do domów jednorodzinnych, ale także jako produkt inwestycyjny, do hoteli czy apartamentów;
 • aluminiowe drzwi zewnętrzne CREO, stabilne i odporne na odkształcenia;
 • aluminiowo-stalowe drzwi zewnętrzne NOVA, które łączą znakomite parametry techniczne z doskonałym designem;
 • stalowe drzwi zewnętrzne NEXIO, atrakcyjne cenowo i wyróżniające się wysoką jakością;
 • stalowe drzwi płaszczowe Eco Wiśniowski, stworzone do zadań specjalnych – drzwi do kotłowni, garaży czy pralni;
 • drzwi boczne aluminiowe i stalowe, sprawdzą się w komplecie z bramą garażową;
 • rolety zewnętrzne – najlepsze uzupełnienie naszych okien.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

Okna i drzwi, które znajdziesz w ofercie firmy MARPOL to produkty, którym możesz zaufać. Stoi za nami doświadczenie najlepszego producenta stolarki otworowej w Polsce oraz wysoka jakość pracy naszych ekip montażowych.

Co zyskasz, kupując okna i drzwi z oferty MARPOL? Poznaj nasze największe atuty!

 1. Energooszczędność
  Okna i drzwi do domu energooszczędnego, zeroenergetycznego, pasywnego? Mamy je wszystkie! Nasze produkty wyróżnia wysoka szczelność i doskonałe parametry termoizolacyjne.
 2. Personalizacja
  W ofercie mamy największy wybór wariantów stolarki otworowej. Okna: PVC i aluminiowe, stałe, rozwierne, uchylne, rozwierno-uchylne, uchylno-przesuwne. Drzwi: zewnętrzne, wewnętrzne, boczne, stalowe, aluminiowe, tarasowe. Dzięki wielowariantowości możesz wybrać rodzaj stolarki najlepszy do Twojego projektu.Oferujemy też szeroką gamę kolorystyczną oraz możliwość wyboru okien, drzwi, bramy garażowej i rolet w jednym designie oraz odcieniu.
 3. Bezpieczeństwo
  Nasze okna i drzwi są w 100% dopasowane do wymogów prawa budowlanego w Polsce. Do ich produkcji używa się najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnych technologii. Na Twoje życzenie wyposażamy je w zaawansowane funkcje antywłamaniowe, tak abyś miał pewność, że Ty i Twoja rodzina zawsze będziecie mogli liczyć na spokój i wysoki komfort użytkowania.

Chcesz poznać bliżej naszą ofertę drzwi? Zapraszamy na bezplatną wycenę.

Kontakt z nami:

FPHU Marpol
Jawornik 868
32-400 Myślenice
tel. 535 111 724

Pracujemy w godzinach:
pon. – pt.  8:00 – 17:00
sobota 8:00 – 13:00

Kontakt:
tel. 535 111 724
biuro@marpolmyslenice.pl

Formularz kontaktowy: