Ogrodzenia z siatki

W naszym asortymencie posiadamy siatki plecione ocynkowane i powlekane PVC. Zapewniamy ceny producenta oraz gwarantujemy najwyższą jakość drutu i powłoki PVC. Popularne kolory to grafitowy, czarny i zielony, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, realizujemy także zamówienia indywidualne.

W ofercie posiadamy słupki do siatki wykonane z rur ocynkowanych i malowanych proszkowo oraz wszystkie akcesoria niezbędne do budowy ogrodzenia. Oferujemy własny system montażu siatki za pomocą przelotek mocowanych na wkręt oraz nasadek do podpór bocznych, dzięki czemu można łatwo dopasować ogrodzenie do posesji.

Proponujemy również podmurówki prefabrykowane, które pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. Dopełnieniem naszej oferty jest profesjonalny montaż ogrodzeń z siatki. Zachęcamy do zapoznania się bliżej z ekspozycją w siedzibie naszej firmy. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania związane z planowaną inwestycją i w pełni zaprezentują oferowany przez nas asortyment.

Kontakt z nami:

Kontakt z nami:

FPHU Marpol
Jawornik 868
32-400 Myślenice
tel. 535 111 724

Pracujemy w godzinach:
pon. – pt.  8:00 – 17:00
sobota 8:00 – 13:00

Kontakt:
tel. 535 111 724
biuro@marpolmyslenice.pl

Formularz kontaktowy: